zielonowłosa

IMAG2802

Jest już, jest :) i czeka na szmatkę, tj. na tło swoje.

W sumie już wymyśliłam kolorek, ale muszę zamówić materiał. Uwielbiam takie zakupy :) tak, mogę godzinami oglądać materiały, a najlepiej, kiedy coś faktycznie jest mi potrzebne i oprócz oglądania mogę jeszcze kupić ;) chyba jestem uzależniona ;)

Dziś tylko gotowa zielonowłosa, resztę pomysłu pokażę końcem sierpnia, kiedy to trafi ona na miejsce docelowe, tj. worek swój kapciowy.

Cała ona

Cała ona

IMAG2833 IMAG2834 IMAG2835

Może powiem słów kilka na temat zielonowłosej, otóż występuje ona na kanwie 18 ct, mocno związana z muliną Ariadna ;) zawiera w swej osobie krzyżyki i półkrzyżyki, posiada również odrobinę koralików ku ozdobie, no i oczywiście, jak przystało na prawdziwą wróżkę ma swój dzwoneczek :)

Mam skrytą nadzieję, że spodoba się swojej przyszłej właścicielce :) mnie się podoba ;)

Może jeszcze zapowiedzi ;)

- zapowiedź 1   IMAG2829_1

… nie, nie zwariowałam, wiem jest czerwiec, a ja jak zwykle do przodu … w maju szkoła, w czerwcu Boże Narodzenie, ale niedługo wyjaśnię wszystko ;)

- zapowiedź 2

… na okoliczność, tak naprawdę to na dwie okoliczności, ale o tym również później ;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>